Kilka słów
o firmie Euromeble

Ponad 30 lat doświadczenia w branży, pozwoliło nam stać się wiodącym studiem mebli kuchennych, specjalizującym się w projektowaniu i wykonywaniu mebli na wymiar. Nasza pasja do tworzenia funkcjonalnych i estetycznych kuchni przekłada się na indywidualne podejście do klienta oraz perfekcyjne dopasowanie mebli do ich potrzeb i preferencji. Oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od konsultacji projektowych, poprzez wybór materiałów, aż po montaż, zapewniając naszym klientom najwyższą jakość i satysfakcję z naszych produktów.

Dlaczego kuchnia na wymiar od
Euromeble

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co potrafimy oraz co możemy zrobić dla Ciebie. Gwarantujemy indywidualne podejście i pełne zaangażowanie.

Ostatnio wykonane projekty
euromeble

Realizacje Euromeble

Kuchnia w stylu glamour

Euromeble - Meble kuchenne na wymiar

Biała kuchnia z frontami MDF

Euromeble - Meble kuchenne na wymiar

Nowoczesna zabudowa kuchenna w aneksie

Euromeble - Meble kuchenne na wymiar

Kuchnia klasyczna w stylu angielskim

Euromeble - Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne w białym połysku

Euromeble - Meble kuchenne na wymiar

Stwórz kuchnię z Euromeble
w 3 prostych krokach

 • 01
  Twoja wizja
  Odwiedź nasze studio projektowe, znajdujące się przy ul. Brackiej 45 i przedstaw nam swoje oczekiwania.
 • 02
  Pomiar i projekt 3D
  Bezpłatnie dokonamy pomiaru pomieszczenia oraz zrobimy wizualizację 3D Twojego pomysłu.
 • 03
  Zamówienie
  Dopracowujemy szczegóły i wysyłamy zamówienie do fabryki. Rozpoczynamy produkcję Twoich nowych mebli.

Realizacja projektu zabudowy kuchennej przekroczyła moje oczekiwania. Profesjonalizm Pani Ani był widoczny na każdym kroku, od umiejętności wysłuchania i zrozumienia moich potrzeb, po precyzyjne wykonanie projektu . Efekt końcowy: przemyślana kuchnia na małej przestrzeni ,idealnie wpisująca się w moje codzienne potrzeby, Wyróżnia się wykończeniem i trwałością. Cały proces, od projektu po finalne wykonanie, przebiegał płynnie i bezproblemowo. Gorąco polecam usługi jako gwarancję zadowolenia i najwyższej.

Marta Milczarek
Klientka

W tym miejscu znajdziesz nie tylko pełen profezjonalizm, ale niezwykłe zaangażowanie w pracę i wizję klienta, ponadto życzliwość i rodzinną atmosferę. Od razu czujesz się wyjątkowym i w pełni zaopiekowanym klientem co jest bardzo wyjątkowe. Serdecznie polecam. Ja jestem ogromnie zadowolona i.

Agnieszka Soska
Klientka

Firma Euromeble spełniła moje oczekiwania, wykonując kuchnię na wymiar. Jakość wykonania oraz profesjonalna obsługa sprawiły, że jestem bardzo zadowolona z efektu.

Magdalena Cz.
Klient

Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim znajomym i nieznajomym. Wysoka jakość zabudowy i oferowanych mechanizmów w połączeniu z doświadczeniem dały świetny efekt. Przykład? Na małej powierzchni zostały zaprojektowane funkcjonalnie wszystkie potrzebne obszary niezbędne w kuchni. W EuroMeble zawsze można liczyć na konsultacje i porady - realne i praktyczne uwagi, bez obiecywania gruszek na wierzbie;).

Małgorzata Tylska
Klientka
Bądź na bieżąco
Blog

Aktualności